MFL: 11.hrací deň (22.11.2013)

27.11.2013 08:08

Piatkové zápasy priniesli súboje medzi vrchom a spodkom tabuľky. Napriek tomu že favoriti svoje role potvrdili, v jednom prípade mali skutočne na mále.

Slovagre - FBC Panthers 17:1 (7:0)
Hutáš 4, Kostovič 4, Fačka 3, Tóth 2, Oštrom 2, Hronec E. - Miháľ
Napriek nedobrej hre dosiahli hráči Slovagre vysoké víťazstvo. Hráči Panthers hrali dobre, kým vládali. Ako zvyčajne najviac gólov dostali v závere zápasu, ktorý už vypustili...

Dynamo Diviaky - Buldozéri A.C.A.B. 10:0 (3:0)
Fabo 3, Ružinský 2, Halaj 2, Sarvaš, Gálik, Golian
Dynamo v zápase umieralo na krásu a dlho sa im nedarilo prataviť hernú prevahu v gólovú. Buldozéri veľmi dobre bránili, no tentoraz sa im absolútne nedarilo smerom dopredu, keď nedokázali prekonať Ďura Šándora, ktorý si tak pripísal vzácnu nulu!

Kružno - TITANS 6:8 (3:3)
Kováčik, Patrik, Kosorín, Giertli M., Sabacký, Gonda - Kováč 4, Blahuta M.2, Mázik, Mrnka
V zaujímavom zápase potvrdilo Kružno stúpajúcu formu. Na začiatku zápasu šlo do vedenia 2:0, keď využilo nerozchytanosť Kuba Vargica, náhradného brankára "čiernych". To Titánov prinútilo k zvýšenej aktivite a bojovnosti a v priebehu desiatich minút otočili skóre vo svoj prospech. Kružnianci však do polčasu zásluhou Vlada Gondu vyrovnali. Druhý polčas znova Kružno ťahalo za dlhší koniec povrazu a využívalo chyby v obrane súpera, Titáni sa však zakaždým dotiahli napriek snahe Kružna o pozorné bránenie. Na ihrisku sa pritvrdzovalo. Rozhodujúci obrat v zápase zariadil tentoraz Mates, ktorému ani tvrdšia hra nevadila a pred bránkou súpera sa dvakrát presadil. V závere zápasu sa už Kružniancom vyrovnať nepodarilo.