Mám viac ako 15 rokov a chcem hrať florbal

27.11.2018 19:44

Slovan organizuje stretnutia našich bývalých hráčok a hráčov aj ich kamarátov na palubovke Osemnástky v priateľských florbalových 60 minútovkách. Stretneme sa zvyčanej v utorok a sobotu poobede, ťukneme rýchly florbal v príjemnej bezkonfliktnej atmosfére, zaspomíname na staré časy a zlepšíme svoju kondíciu. Hráme s brankármi, aj bez, hráme 3 na 3, alebo miniturnaje. Vítané sú staré kusy, mladí dravci či šibalskými očami disponujúce Slovanistky. A keď sa podarí, zúčastníme sa aj nejakého toho turnaja len tak, for fun...

Za zahratie si sa nič neplatí. Priniesť nealko občerstvenie aj pre ostatnch však nikomu nebránime. Tiež sa očakáva, že v prípade potreby prídu členovia "FFF klanu" pomôcť s upratovaním v telocvični.

Dôležité upozornenie: presný čas stretnutí, resp. či náhodou nebolo preložené na iný deň zistíš tak, že sa pridáš do MSG skupiny Floorball For Fun.

-------------------------------------

Na tomto mieste zhromažďujeme informácie aj o ďalších florbalových partiách, ktoré si v Rimavskej Sobote a okolí chodia zahrať florbal len tak pre radosť.
Až máte takéto informácie, pošlite ich prosím na fbcslovan@gmail.com.

Späť

Kontakt

FBC Slovan Rimavská Sobota
Liesková 2
979 01 Rimavská Sobota

0908 548 510

© 2010 Všetky práva vyhradené.

Vytvorené službou Webnode