Florbal pre deti počas celého leta

09.07.2021 13:10

Florbalový klub Slovan Rimavská Sobota pokračuje vo florbalových tréningoch pre začínajúcich florbalistov aj počas letných prázdnin. Hľadáme chlapcov aj dievčatá. Deťom ponúkneme možnosť vyskúšať si florbal a dostať sa do partie ďalších detí, ktoré sú vedené k zdravému životnému štýlu, disciplíne a neustálemu sebazdokonaľovaniu sa.

Hľadáme deti, ktoré sa chcú vo voľnom čase florbalu venovať bez ohľadu na doterajšie športové skúsenosti. Ak ich florbal zaujme, ponúkneme im možnosť venovať sa mu na výkonnostnej úrovni. Tréningová skupina Florbal pre deti nie je žiadny krúžok, trénujeme celý rok, t.j. aj počas školských prázdnin, 3x týždenne po 1 a štvrť hodiny. Vyznávame zásadu 50/50, t.j. sme radi keď sú v skupine rovnomerne zastúpené dievčatá aj chlapci. Vekové obmedzenie tréningovej skupiny je od 7 do 12 rokov (do 15 rokov u dievčat). V prípade ak má dieťa záujem trénovať, avšak vekovo nespadá do tohto rozmedzia, smie na tréning prísť a možnosť jeho ďalšej účasti bude individuálne posúdená trénerom.  

Tréningy budú prebiehať v Telocvični Osemnástka pod Šibeničným vrchom na Lieskovej ulici. Na tréning si treba priniesť športové oblečenie (krátke tričko, trenírky, štucne), halovú obuv, fľašku na vodu. Ak dieťa nemá vlastnú florbalku, bez problémov mu ju zapožičiame.

Pozri si aktuálny časový rozpis tréningov.

Späť

Stručne:

  • Cieľom tréningovej skupiny je viesť deti k športu a od jesene hrávať súťažné zápasy proti vekovo primeraným protivníkom z Banskobystrického a Žilinského kraja.
  • Tréningy sú otvorené pre deti zo všetkých základných škôl z Rimavskej Soboty, či okolia.
  • Vítané sú dievčatá aj chlapci.
  • Trénerom tímu je Jozef Alušík, ktorý sa mládeži v Rimavskej Sobote aj okolí venuje už 6 sezón.
  • Platby za tréningy sú do septembra stanovené vo výške 10€ na mesiac, pričom sa platí len za jedného súrodenca. Informácie o spôsobe a termíne platieb dostávajú rodičia na tréningoch.
  • Termíny a miesta tréningov sú vždy uvedené na našom webe.

Základné pravidlá:

  • Telocvičňa je otvorená polhodinu pred tréningom.
  • Prístup do telocvične je odzadu (od šatní), kde sa je potrebné prezuť.
  • Na tréning sa je potrebné dostaviť v dostatočnom predstihu, aby sa dieťa stihlo prezliecť.
  • Správny florbalista nezabúda pozdraviť všetkých svojich spoluhráčov a tiež dospelých ľudí, ktorých stretne v telocvični.

Kontakty na trénera:

Jozef Alušík
0908 548 510
fbcslovan@gmail.com
FB & INSTA: FBC Slovan Rimavská Sobota

Kontakt

FBC Slovan Rimavská Sobota
Liesková 2
979 01 Rimavská Sobota

0908 548 510

© 2010 Všetky práva vyhradené.

Vytvorené službou Webnode