Výsledky z kopca

20.10.2012 20:41

V piatok 19.10. sa dvoma zápasmi začalo už 3.kolo MFL. Tentoraz sa hralo na netradičnom mieste "na kopci". Toto prostredie neprialo družstvu z Kružna a tak si Slovan i Fight Night Team prípísali po dva body do tabuľky.

V prvom zápase sa proti Kružnu postavil Fight Night. Po úvodných oťukovačkách otvoril skóre v 5.minúte Mrnka. Hneď nato sa ale presadil najlepší strelec
Kružna Kováčik - 1:1. Červeno - čiernym to ale nebolo nič platné, keďže z dôvodu chýb v obrane a nedôslednosti pri pokrývaní hráčov pri štandardných
situáciách, ktoré vyplynuli z faulov v priestore tesne pred vlastným brankárom, dostalo v priebehu 2 minút 3 góly.
V druhej tretine Kružno preplo na vyššie obrátky, začalo o poznanie viac strieľať, avšak brankár Šándor kapituloval len po peknej akcii Miša Kyzeka ktorú zakončil Vlado Gonda. Ďalšie šance Kružna zostali nevyužité, naopak spravilo znova veľké chyby v obrane, ktoré potrestal dvoma gólmi Julo Kováč.
Tretiu tretinu už prehrávajúce družstvo vypúšťalo sústrediac sa na ďalší zápas. FNT sa pokúšal naďalej o aktívnu hru. Prihrávky šli stredom ihriska priamo pred bránku, ale v obrane už bolo Kružno pevnejšie. FNT taktiež zvýšil streleckú aktivitu, avšak väčšina striel smerovala mimo bránku mladého brankára Giertliho. Do oboch bránok padol už len jeden gól a tak Fight Night Team vyhral výrazne 7:3.

FBK Kružno - Fight Night Team 3:7 (1:4, 1:2, 1:1)
5´0:1 (Mrnka, A:Blahuta M.), 6´1:1 (Kováčik), 7´1:2 (Mrnka, A:Kováč), 8´1:3 (Kováč, A:Blahuta J.), 8´1:4 (Blahuta M., A:Mrnka), 14´2:4 (Gonda, A:Kyzek),
17´2:5 (Kováč), 18´2:6 (Kováč), 28´3:6 (Nosáľ, A:Kosorín), 30´3:7 (Blahuta M.)

V druhom zápase Kružno nastúpilo proti priebežne vedúcemu Slovanu. A bol to úplne vyrovnaný zápas. V prvej tretine sa družstvá tak trocha zbláznili v
útoku, obrana šla bokom a padali pekné góly. Pílku ťahal ako prvý zakaždým Slovan a Kružno na dva góly Kureka a dva Radnótiho odpovedalo dvoma presnými zásahmi Kyzeka a jedným Kováčikovým.
Na začiatku druhej tretiny odskočil Slovan už na dva góly. V týchto fázach sa hra dosť kúskovala a vyskytli sa viaceré zákroky za hranicou pravidiel, čo tentoraz nevýrazne pískajúci rozhodca Repčík neposudzoval správne. Slovanu hra nešla, nekombinoval a málo strieľal. Pred koncom druhej tretiny vrátil Kružno do hry svojim druhým gólom Kováčik.
Na začiatku tretej tretiny posunul mladší z bratov Brozmanovcov Slovan znova do vedenia o dva góly po šťastnom góle spoza polovice ihriska. Kružno sa ale ani náhodou nevzdávalo a vrhlo všetky sily do útoku. Slovan z protiútokov veľa strieľal, ale Giertil v týchto chvíľach držal nádeje Kružna nad vodou. Necelé štyri minúty pred koncom sa presadil Kmeť a znížil na rozdiel jediného gólu. Kružno Slovan zatlačilo pred jeho bránku, loptička niekoľko ráz lietala tesne pred bránkoviskom, avšak už sa nenašiel hráč schopný dostať ju za chrbát isto chytajúceho Štofaníka.

FBK Kružno - FBC Slovan Rimavská Sobota 5:6 (3:4, 1:1, 1:1)
2´0:1 (Kurek), 3´1:1 (Kyzek, A:Gonda), 4´1:2 (Radnóti), 7´1:3 (Kurek), 7´2:3 (Kyzek), 8´2:4 (Radnóti), 9´3:4 (Kováčik), 12´3:5 (Radnóti), 17´4:5 (Kováčik, A:Sabacký), 22´4:6 (Brozman M.), 26´5:6 (Kmeť)