Slovensko - Lotyšsko 2:6

08.12.2012 10:57

Vo svojom napokon poslednom vystúpení podľahli reprezentanti Slovenska Lotyšsku 2:6 a obsadia tak konečné 7., alebo 8.miesto na základe výsledku súboja o 5.miesto medzi Nórskom a Lotyšskom.

Naši rozbehli zápas dobre a v 13.minúte sa ujali vedenia gólom Lukáša Blaška (Florko Košice). Rozhodujúce okamihy sa udiali v druhej tretine zápasu, v ktorej najprv Lotyši vyrovnali a potom v rozmedzí 41 sekúnd inkasovali 3 góly... V tretej tretine naši rýchlo odpovedali na ďalší gól Lotyšov Lukášom Řezaninom (Vítkovice), avšak o možnosť o obrat sme sa obrali viacerými vylúčeniami v závere.

Ja som určite s výsledkom spokojný. Je pravda, že sme mohli byť i piaty, či šiesty. Samozrejme, že s jedlom rastie chuť, ale musíme si priznať, že Lotyši boli lepší i keď tá hra nebola úplne tak dobrá, aby nás prevýšili. Bolo to o však o chybách.