PROMAX ťahá peknú sériu

21.11.2016 18:18

Vo štvrtom kole odohrali najvyrovnanejší zápas neustále sa zlepšujúci Panteri proti prekvapeniu doterajšieho prebehu súťaže PROMAXU. Panteri ťahali spočiatku za dlhší koniec povrazu, no napokon sa tešili v závere efektívnejší hráči z Lučenca a pripísali si tak tretie víťazstvo v rade.

Snežní Vlci si napravili chuť po posledných ťažkých a neúspešných súbojoch a zdolali Hodejov. Družstevník síce strieľal pekné góly a svojho súpera sa v prvom polčase držal, v tom druhom však už Vlci na výborného Greguša našli recept.

Flyers hrali prvý polčas proti Dream Teamu v pozícii doťahujúceho sa družstva. Veru, mnohí si oči pretierali za stavu 0:3. ked to Mariánovi Boľfovi padalo pomaly aj zo šatne. Druhý polčas však predviedli ofenzívny uragán a udržali si neporaziteľnosť v súťaži.

Retex si proti mladým Hlavne že Hráme schuti zakombinoval a zastrieľal a zaznamenal prvé víťazstvo na nulu v sezóne.

FBL Retex Lučenec - Hlavne že Hráme 16:0
Zadrobilek 5, Šagát 4, Lamocký 4, Jakuba 2, Karásek Michal
Brankári: Július Karásek 100% - Maťko Hriň 57%
Hráči zápasu: Peter Jakuba - Leonard Hlodák

TJ Družstevník Hodejov - Snežní Vlci 8:15
Kurek Ján 4, Országh 2, Kováč 2 - Talán 3, Nôta Lukáš 3, Franko 3, Bodor 3, Sojka Michal 2, Nôta Peter

FBK PROMAX Reality - FBC Panters Rimavská Sobota 7:5
Paučo 2, Porubiak MXY 2, Galád 2, Argan Ivan - Lehotský 2, Hrnčiar, Trnka, Boršoš
Brankári: Martin Holub 76% - Miro Lecký 74%
Hráči zápasu: Michal Galád - Samuel Boršoš

Zostava 4.kola: Karásek Július (Retex) - Michal Galád (PROMAX), Filip Franko (Snežní Vlci), Gregor Zadrobilek (Retex)

3. Július Karásek (RXL) 66%

Nasledujúci piatok sú na programe len tri zápasy, keďže súboj medzi Hodejovom a Flyers bol na žiadosť Hodejovčanov odložený. Všetky tri súboje majú svojich papierových favoritov podľa priebežnej tabuľky. Potvrdia títo svoje postavenie, alebo dôjde k prekvapeniam?