MFLŽ: V piatok hrajú mladšie žiačky a žiaci

04.02.2015 08:08

FBC Slovan Rimavská Sobota opäť pripravil miniflorbalový turnaj pre školy z Rimavskej Soboty a okolia. V piatok 6.februára 2015 od 07:50 rána si skrížia florbalky mladší žiaci a žiačky v druhom ročníku Miniflorbalovej ligy. Do súťaže sa prihlásili tieto tímy:
Chlapci
ZŠ Pavla Dobšinského A
ZŠ Pavla Dobšinského B
ZŠ P.K.Hostinského A
ZŠ P.K.Hostinského B
ZŠ Š.M.Daxnera
ZŠ Školská Poltár A
ZŠ Školská Poltár B

Dievčence
ZŠ Pavla Dobšinského A
ZŠ Pavla Dobšinského B
ZŠ P.K.Hostinského
ZŠ Školská PoltárZápasy sa hrajú 10 minút (posledné dve minúty na čistý čas). Vzhľadom na to, že ide o mladších žiakov a žiačky, hrá sa systém 4+1 namiesto obvyklých 3+1.
Chlapčenské tímy budú ráno žrebom rozdelené do dvoch skupín, v ktorých odohrajú zápasy každý s každým. Rozdelenie bude spravené tak, aby A a B tímy z jednej školy boli v rôznych skupinách. Druhé a tretie tímy zo skupín hrajú štvrťfinále, jeho víťazi s víťazmi skupín semifinále. Na konci turnaja sa stretnú tímy o tretie miesto a vo finále.
Dievčenské tímy odohrajú turnaj systémom každý tím s každým. Prvé dva tímy v tabuľke potom na záver hracieho dňa odohrajú finále.
Medzi chlapcami titul obhajuje ZŠ Pavla Dobšinského, medzi dievčatami ZŠ Školská Poltár. Priebeh minulého ročníka je na tomto odkaze.
Slovanisti ochotní nezištne pomôcť sú v telocvični vítaní už od rána.

Späť

Kontakt

FBC Slovan Rimavská Sobota
Liesková 2
979 01 Rimavská Sobota

0908 548 510

© 2010 Všetky práva vyhradené.

Vytvorené službou Webnode