MFL: Štvrťfinálové odvety

28.02.2014 07:07

Dnes pokračuje play off troma zápasmi. Rozhodne sa dnes večer vo všetkých troch sériách, alebo uvidíme zápasy aj v sobotu 1.marca? Kto chce byť pri tom, zápasový program začína dnes večer tradične od 19:50 v telocvični ZŠ M.Tompu na sídlisku Západ!

Palubovku najprv zaplnia mladí hráči Panterov  a 8Jugend, ktorí bojujú o konečné 7.miesto v súťaži. Naposledy sme videli dramatický zápas, ktorý v predĺžení pre seba rozhodli hráči v bielom. Panteri však majú stále lepšiu vzájomnú bilanciu s týmto súperom a pokúsia sa sériu predĺžiť. Zápas si preto rozhodne nenechajte ujsť!
V prvom štvrťfinálovom zápase hracieho dňa proti sebe nastúpia Titáni a Buldozéri. Buldozéri naposledy čiernym odolávali jednu štvrtinu zápasu, nepresadili sa však v útoku a tak napokon zvíťazil favorit série. Dovedú Titáni sériu do víťazného konca, alebo to žlto - čierni zdramatizujú? Uvidí sa od 20:40!
Na záver hracieho dňa sa očakáva najlepší zážitok. Hráči Flyers naposledy dominovali v prvom polčase, Slovagre lepšie zvládlo ten druhý a zvíťazilo. Využijú hráči v bielom psychickú výhodu, alebo sa budú tešiť skúsenejší Flyers? Výsledok tohto zápasu su netrúfa tipovať nik.

Program zápasov a obsadenie rozhodcov 28.2.2014
19:50 FBC Panthers - 8Jugend (vzájomné zápasy: 6:2, 7:4, 5:2, 4:5p) (rozhodujú Tóth a Brozman)
20:40 TITANS - Buldozéri A.C.A.B. (vzájomné zápasy: 13:5, 11:2, 16:3) (rozhodujú Kostovič a Bíro)
21:30 Slovagre - Flyers (vzájomné zápasy: 3:4, 7:6, 6:4) (rozhodujú Mázik a Forgáč)