3.hrací deň GPMF 2016

07.07.2016 22:22

Počas tretieho hracieho dňa sa dohrala základná časť Gemerského pohára mladých florbalistov 2016. Zápasy medzi družstvami, ktoré sa v sobotu po dni voľna stretnú znova v súbojoch o konečné umiestnenie mali naznačiť ich formu pred finálovým dňom.

FLK Bulls mali na začiatku zápasu s White Power hneď niekoľko vynikajúcich príležitostí na skórovanie, keďže ich súper spravil v rozohrávke niekoľko závažných chýb. Vyťažili z toho vedenie 2:0. Potom IbK preplo na vyššie obrátky, jeho hráči otočili skóre na polčasových 4:3, ktoré v druhom polčase po pekných kombináciách navyšovali. Posledných 8 minút však strácali sebakontrolu, čo vyústilo do množstva vylúčených a nervozity. Ku cti ich súpera slúži, že sa k rovnakému štýlu hry nedal zatiahnuť.

IbK White Power - FLK Bulls 9:5 (4:3)
Nôta 5, Farkaš 2, Bodor 2 - Lašák, Bozó, Barnák, Ružička, Slovák
Najlepší hráč zápasu: Hlodák Leo - Barnák Kristián
ČK: Benda, Bodor, Rapčan - Ružička

V súboji medzi Dream Teamom a Hlavne že Hráme sa súperi ťahali vždy o jeden gól. O jednu chybu v obrane spravili viac hráči Hlavne že Hráme a prehrali tesne 5:6.

Bolf Marián (DT) 5 bodov

V sobotu nasleduje finálový deň. Hrá sa 2x20 minút čistého času, v prípade remízy 10 minútové predĺženie hrané na víťazný gól a ak by ani tak gól nepadol, tak samostatné nájazdy piatich hráčov.

15:00 FBC Dream Team - Hlavne že Hráme (zápas o 3.miesto)
16:30 FLK Bulls - IbK White Power (finále)